hodowla bulterier miniaturowy, hodowla bulterier standardowy, reproduktory bulterier, szczenięta z rodowodem, bull terrier, angielski bulterier, Bull Terrier Breeders and Kennels, Top Bull Terrier Sites, European Bull Terrier

Statystyki

  • 64 wpisów w katalogu
  • 18 kategorii tematycznych
  • 3 użytkowników on-line
  • 905518 unikalnych odsłon
Facebook
Reklama
Polecamy
STOP PSEUDOHODOWLOM !!!

Bulterier - najlepsze strony

Kategorie tematyczne » Hodowla bulterier miniaturowy

Bulterier - Forum o rasie

Podgląd strony :

Hodowla "Od Rudej Wiedźmy" - bulterier miniaturowy

Odwiedziny robotów :

Google Google : 358
Yahoo! Yahoo! : 36
MSN MSN : 6
NetSprint NetSprint : 1
Onet Onet : 0
Szukacz Szukacz : 0

google translator
Tytuł strony :

Hodowla "Od Rudej Wiedźmy" - bulterier miniaturowy

Opis zawartości strony :

Nasza hodowla wyspecjalizowała się w hodowli bullterrierów miniaturowych. Jesteśmy członkami związku kynologicznego w Polsce i klubu bullterriera miniaturowego w USA. Psy z naszym przydomkiem są pokazywane na całym świece .Najważniejsze jest dla nas dobro i zdrowie naszych psów. Mamy kontakt z wspaniałymi hodowcami z całego Świata, którym serdecznie dziękujemy za pomoc i przyjaźń. Miłość do psów wynieśliśmy z domu. Dzięki rodzicom mamy to szczęście wychowywać się ze zwierzętami za co będziemy im zawsze wdzięczni. Wspólnie prowadzimy hodowlę, każdy z nas jest w coś zaangażowany. Zarówno ja jak i mój brat studiujemy Hodowlę Zwierząt na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Brat jest absolwentem technikum weterynaryjnego we Wrześni, w pracy ma kontakt ze zwierzętami dzikimi ale psy są dla niego nadal bardzo ważne. Odpowiada za opiekę weterynaryjna. Ja osobiście jestem rozdarta między konie a psy. Choć udaje mi się to pogodzić i staram się przygotowywać psy do wystaw i zajmować się handlingiem. Do Naszej Mamy inż. zootechnik należy cała szara rzeczywistość, dzięki niej nasze psy mają 24 h opiekę. Tata choć zawodowo tylko pośrednio ma kontakt ze zwierzętami, zajmuje się sprawami organizacyjnymi. Dba o zaopatrzenie, sprawy techniczne oraz organizacje wyjazdów na wystawy i krycia. Nasz wielki plan to sumienne i solidne prowadzenie hodowli. Chcemy aby nasze psy były szczęśliwe i dawały nam wiele radości.


[ zgłoś błąd ]

Adres strony : http://www.odrudejwiedzmy.plKategorie tematyczne :

Bulterier szczenięta na sprzedaż
Hodowla bulterier miniaturowy


Adopcje Bulterierow, Aukcje Charytatywne - BULL-BAZAREK


Koniecznie odwiedź też strony naszych partnerów, Bulterier forum, Adopcje bulterierów ponieważ naprawdę warto przejżeć te serwisy i witryny, bo są bardzo ciekawe i dużo interesujących informacji i artykułów można na nich znaleźć, polecamy bardzo gorąco. Warto też zerknąć na strony: Stop pseudohodowlom. Inne ciekawe i fajne linki:  Audi forum.


Bulterier - najlepsze strony © 2010-2019  

Jesteś hodowcą bulterierów? Zaistniej w internecie.
Promocja i skuteczna reklama w internecie to Twój sukces.