hodowla bulterier miniaturowy, hodowla bulterier standardowy, reproduktory bulterier, szczenięta z rodowodem, bull terrier, angielski bulterier, Bull Terrier Breeders and Kennels, Top Bull Terrier Sites, European Bull Terrier

Statystyki

  • 64 wpisów w katalogu
  • 18 kategorii tematycznych
  • 12 użytkowników on-line
  • 905514 unikalnych odsłon
Facebook
Reklama
Polecamy
STOP PSEUDOHODOWLOM !!!

Bulterier - najlepsze strony

Kategorie tematyczne » Fundacje i stowarzyszenia

Bulterier - Forum o rasie

Podgląd strony :

Fundacja S.O.S. Bullterrier

Odwiedziny robotów :

Google Google : 1151
Yahoo! Yahoo! : 60
MSN MSN : 5
NetSprint NetSprint : 16
Onet Onet : 0
Szukacz Szukacz : 0

google translator
Tytuł strony :

Fundacja S.O.S. Bullterrier

Opis zawartości strony :

Fundacja S.O.S. Bullterrier, adopcje bulterierów, bulteriery w potrzebie. Ludzie otaczający fundację działają w adopcjach bull terrierów od wielu lat, szczęśliwie przybywa nam też nowych osób, chętnych do zmieniania pechowego psiego życia na lepsze. Sama fundacja powstała jako twór prawny, abyśmy mogli pomagać psom na większa skalę i z większymi możliwościami niż do tej pory. Zrzeszamy w swoim gronie miłośników, właścicieli i hodowców czworonogów - w szczególności wielbicieli psów rasy bull terrier. Naszym celem jest jak najszybsze reagowanie na bulki w potrzebie. Jesteśmy dosłownie w całej Polsce- działamy więc szybko i z sukcesami. Wspólnymi siłami staramy się zapobiegać pobytom bull terrierów w schroniskach, przytuliskach, jesteśmy wyczuleni na alarmy o złym traktowaniu zwierząt, na sygnały o skandalicznych warunkach urągajacych godności psa oraz na psich więźniów pseudohodowli i ich produkcje.


[ zgłoś błąd ]

Adres strony : http://www.sos.bulterier.waw.plKategorie tematyczne :

Fundacje i stowarzyszenia
Bulteriery do adopcji


Adopcje Bulterierow, Aukcje Charytatywne - BULL-BAZAREK


Koniecznie odwiedź też strony naszych partnerów, Bulterier forum, Adopcje bulterierów ponieważ naprawdę warto przejżeć te serwisy i witryny, bo są bardzo ciekawe i dużo interesujących informacji i artykułów można na nich znaleźć, polecamy bardzo gorąco. Warto też zerknąć na strony: Stop pseudohodowlom. Inne ciekawe i fajne linki:  Audi forum.


Bulterier - najlepsze strony © 2010-2019  

Jesteś hodowcą bulterierów? Zaistniej w internecie.
Promocja i skuteczna reklama w internecie to Twój sukces.